Emir Çelt Fan
Emir Çelt Fan
Emir Çelt Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Emir Çelt Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» '' Kripteks ''
Geceyarısı Güneşi / Stephenie Meyer Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 3:12 pm tarafından SorqenTe

» Cemiyette Pişiyorum
Geceyarısı Güneşi / Stephenie Meyer Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 3:12 pm tarafından SorqenTe

» '' RoKeT ''
Geceyarısı Güneşi / Stephenie Meyer Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 3:10 pm tarafından SorqenTe

» '' Kokpit ''
Geceyarısı Güneşi / Stephenie Meyer Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 3:09 pm tarafından SorqenTe

» '' Thorium ''
Geceyarısı Güneşi / Stephenie Meyer Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 3:07 pm tarafından SorqenTe

» '' Acil Çıkış ''
Geceyarısı Güneşi / Stephenie Meyer Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 3:06 pm tarafından SorqenTe

» '' İllet ''
Geceyarısı Güneşi / Stephenie Meyer Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından SorqenTe

» '' Ayyuka ''
Geceyarısı Güneşi / Stephenie Meyer Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 3:04 pm tarafından SorqenTe

» '' Magilum ''
Geceyarısı Güneşi / Stephenie Meyer Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 3:01 pm tarafından SorqenTe

Anket
Istatistikler
Toplam 18 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: 1xxx

Kullanıcılarımız toplam 324 mesaj attılar bunda 157 konu
En iyi yollayıcılar
SorqenTe
Geceyarısı Güneşi / Stephenie Meyer Vote_lcapGeceyarısı Güneşi / Stephenie Meyer Voting_barGeceyarısı Güneşi / Stephenie Meyer Vote_rcap 
pickpockethp
Geceyarısı Güneşi / Stephenie Meyer Vote_lcapGeceyarısı Güneşi / Stephenie Meyer Voting_barGeceyarısı Güneşi / Stephenie Meyer Vote_rcap 
PeLL
Atii MARGERA
burak07
Tina.
Admin
Miss.Drage
MEYAME
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Galeri
Geceyarısı Güneşi / Stephenie Meyer Empty
Türkçe Konuş!

Geceyarısı Güneşi / Stephenie Meyer

YazarMesaj
pickpockethp

pickpockethp

Geceyarısı Güneşi / Stephenie Meyer Empty
MesajKonu: Geceyarısı Güneşi / Stephenie Meyer   Geceyarısı Güneşi / Stephenie Meyer Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 2:23 pm

~ Bir Kısım:

"Edward," yumuşakça mırlıdandı.

Rüyasında beni görüyordu.

Ölü, donmuş bir kalp, tekrar atabilir miydi? Benimki atıyor gibiydi...

"Kal," diyerek içini çekti. "Lütfen gitme. Lütfen... gitme."

Rüyasında beni görüyordu, ve bu bir kabus değildi. Rüyasında, onunla kalmamı istiyordu.

Bana akın eden duygularımı isimlendirecek kelimeleri bulmak için çırpındım, ama bu duyguları açıklayacak kadar güçlü hiç bir kelime yoktu. Uzun bir dakika boyunca, içlerinde boğuldum.

Yüzeye çıktığımda, daha önce olduğum adam değildim artık.

Haytım, bitmeyen, değişmeyen bir geceyarısıydı. Benim için hep geceyarısı olmak zorundaydı. O zaman, şimdi, geceyarımın tam ortasında güneşin doğuyor olması, nasıl mümkün olabiliyordu?

İşte beklediğimiz kitap! Ya da elimize ulaşamayacak kitap. Kokusunu içimize çekemeyeceğimiz kitap. Hain hırsızlar yüzünden Stephenie Meyer'da yazma şevki bırakılmayan kitap! Biricik vampirimizin Bella'yı ne kadar çok sevdiğini belki de ilk defa anlayacağımız kitap! İşte bu kitap...

Edward hep kendisinin ‘karanlıkta olduğunu’ düşünüyordu, yani hayatı hiç daha iyiye gitmedi. Şöyle de diyebiliriz ki sürekli geceyarısı olan bir ortamda yaşadı. Ama Bella hayatına girdiğinde, her şeye rağmen dünyasında bir ışık olduğunu farketti. Çünkü, Edward’ın 2. kitapta Bella’yla konuşurken de belirttiği gibi, bella onun için bir tür güneş olmuştu.

Geceyarısı Güneşi / Stephenie Meyer
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GÖÇEBE / Stephenie Meyer
» Alacakaranlık / Stephenie Meyer
» Yeniay / Stephenie Meyer
» Tutulma / Stephenie Meyer
» Şafak Vakti / Stephenie Meyer