Emir Çelt Fan
Emir Çelt Fan
Emir Çelt Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Emir Çelt Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» '' Kripteks ''
Sevdiğiniz Şarkı Sözleri Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 3:12 pm tarafından SorqenTe

» Cemiyette Pişiyorum
Sevdiğiniz Şarkı Sözleri Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 3:12 pm tarafından SorqenTe

» '' RoKeT ''
Sevdiğiniz Şarkı Sözleri Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 3:10 pm tarafından SorqenTe

» '' Kokpit ''
Sevdiğiniz Şarkı Sözleri Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 3:09 pm tarafından SorqenTe

» '' Thorium ''
Sevdiğiniz Şarkı Sözleri Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 3:07 pm tarafından SorqenTe

» '' Acil Çıkış ''
Sevdiğiniz Şarkı Sözleri Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 3:06 pm tarafından SorqenTe

» '' İllet ''
Sevdiğiniz Şarkı Sözleri Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 3:05 pm tarafından SorqenTe

» '' Ayyuka ''
Sevdiğiniz Şarkı Sözleri Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 3:04 pm tarafından SorqenTe

» '' Magilum ''
Sevdiğiniz Şarkı Sözleri Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 3:01 pm tarafından SorqenTe

Anket
Istatistikler
Toplam 18 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: 1xxx

Kullanıcılarımız toplam 324 mesaj attılar bunda 157 konu
En iyi yollayıcılar
SorqenTe
Sevdiğiniz Şarkı Sözleri Vote_lcapSevdiğiniz Şarkı Sözleri Voting_barSevdiğiniz Şarkı Sözleri Vote_rcap 
pickpockethp
Sevdiğiniz Şarkı Sözleri Vote_lcapSevdiğiniz Şarkı Sözleri Voting_barSevdiğiniz Şarkı Sözleri Vote_rcap 
PeLL
Atii MARGERA
burak07
Tina.
Admin
Miss.Drage
MEYAME
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Galeri
Sevdiğiniz Şarkı Sözleri Empty
Türkçe Konuş!

Sevdiğiniz Şarkı Sözleri

3 posters
YazarMesaj
Atii MARGERA

Atii MARGERA

MesajKonu: Sevdiğiniz Şarkı Sözleri   Sevdiğiniz Şarkı Sözleri Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 10:51 pm

En sevdiğiniz şarkıların sözlerini buraya yazabilirsiniz..
pickpockethp

pickpockethp

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz Şarkı Sözleri   Sevdiğiniz Şarkı Sözleri Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 2:02 am

Bitkin düşmüş düşünceler
Kafan karışık şimdi
Pervane olma etrafımda
Ağlama lan yosma

Kork benden
Kork benden
Kork benden
Kork benden....
SorqenTe

SorqenTe

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz Şarkı Sözleri   Sevdiğiniz Şarkı Sözleri Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 2:00 pm

Kırılmış kalbime bir şarkı yaptım..
Umudu yeşermesin diye sakladım
Sakladım ve yanıldım
Bir kalbi ağlattım
Yorulmuş ruhuma bir resim çizdim
Alevi söner diye onu gizledim
Gizledim ve tükendim
Bir sevgiyi bitirdim ...

Sevdiğiniz Şarkı Sözleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-